TRAŽIMO RADNIKI U PROIZVODNI - Hledáme dělníky do výroby OLOMOUC

Lokalita
Druh pozice
Plný úvazek
Částečný úvazek
Brigáda
Mzda
850 - 890 €
Zveřejněno
Kontaktní osoba
Referenční číslo
12-18-378131
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme pracovníky do výroby ze Srbska s platnou zaměstnaneckou kartou!

OPIS POSLA : OPERATER U MAŠINSKOJ PROIZVODNJI

  • rad na jednonamenskim mašinama i opremi
  • pre svega se radi o jednostavnijem upravljanju mašinom, sečenju cevi za pripremu kablova, montaži

konektora, ručnoj montaži delova, itd.

  • radna pozicija ne zahteva prethodnu kvalifikaciju ni praksu i nije komplikovana
  • za svaku poziciju će Vas obučiti iskusni radnik
  • posao nije komplikovan, brzo ćete ga naučiti
Požadavky

ZAHTEVI:

  • prioritet imaju zaposleni sa važećom radnom dozvolom u Češkoj
  • fizička spremnost
  • sposobnost samostalnog rada
  • mašinska struka je prednost, nikako uslov
  • Radno vreme je oranizovano uglavnom u tri smene 6-14; 14-22; 22-06 (vikendi slobodni)
  • zdravstvena sposobnost za rad noću

Ako ste zainteresovani, pošaljite nam CV napisan na latinici!!

Benefity

PLATA:

Početna plata 153,- Kč/h

Doplata za popodnevnu smenu 8,-Kč/h Doplata za rad noću 21,-Kč/h

Doplata za rad subotom i nedeljom u visini od 50%

Doplata za rad tokom praznika 100%,

Odmor 25 dana u godini

Doplata za prekovremeni rad 30%

Ukupna bruto mesečna zarada u prva tri meseca iznosi oko 26 -27000, što je oko 21500-22500 brutto/ 850-890 EUR NETTO/

SMEŠTAJ će biti obezbeđen u hostelu/spavaoni i biće plaćen od strane poslodavca!

Obrok u okviru kompanije iznosi oko 36- 40,-Kč za jedan dan (+- 1,5 evra)

Další informace
Více podobných pozic naleznete na https://www.grafton.cz/cs/job-search