TRAINEE PROGRAM | STROJAŘINA | ČESKÉ BUDĚJOVICE

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 52 000 Kč
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
7-10-406609
Popis pozice

Jsi čerstvý absolvent strojírenského oboru a začínáš se poohlížet po místě, na kterém nastartuješ svojí kariéru?

Do velké strojírenské firmy v Českých Budějovicích přijmeme absolventa do TRAINEE programu.

Co si pod tím představit:

Postupně budeš procházet výrobou a následně si po zapracování vybereš konkrétní část výrobního úseku.

Celý program je stanovený na 2 roky, kde se dostaneš do všech koutů firmy a v případě spokojenosti obou stran ti bude vytvořeno místo na míru.

Pokud tě tato nabídka zaujala, neváhej zaslat svůj životopis na ivona.svepesova@grafton.cz nebo se pro více informací ozvi na číslo 601 204 498.

Těšíme se! :)

Požadavky
  • VŠ vzdělání v jakémkoliv strojírenském oboru - NUTNOST
  • angličtina nebo němčina na úrovni B2
  • ambice růst a učit se
Benefity

13. a 14. mzda

5 týdnů dovolené

flexibilní pracovní doba

jazykové kurzy

dotované závodní stravování