TISKAŘ/KA l TRUTNOVSKO l 3 SMĚNY l TOP BENEFITY

Referenční číslo
5-30-347264
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáte uplatnění ve výrobní společnosti, kde budete mít dostatek prostoru pro vlastní iniciativu?

Pracujte pro Švýcarskou společnost, kde se řídí slovy KVALITA, ÚČINNOST, INOVACE!

Na pozici TISKAŘ/KA Vás čeká:

  • obsluha tiskového stroje
  • nastavování a seřízení tiskového stroje
  • kontrola kvality
  • zajištění efektivity výroby

POZICE JE VHODNÁ NEJEN PRO ZKUŠENÉ TISKAŘE, ALE I PRO ABSOLVENTY Z OBORU POLYGRAFIE!

Požadavky
  • vyučení v oboru tiskař
  • manuální zručnost
  • spolehlivost, zodpovědnost, pracovitost, flexibilita
  • práce ve třísměnném provozu, nepřetržitém provozu
Benefity
  • BONUS až 20% ze mzdy MĚSÍČNĚ
  • BONUS 1000 Kč za opracovaný rok
  • 5 týdnů dovolené
  • levné obědy
  • systém Cafeteria (příspěvek na dovolenou, cestování, kino, divadlo, koncerty, sport, fitness, relax, masáže, vzdělávací kurz apod.)
  • příspěvek 500 Kč na penzijní připojištění
  • vzdělávací systém
  • Vánoční bonus
  • speciální bankovní program
  • výhodné volání
  • firemní večírky a společenské akce