TESTOVACÍ INŽENÝR | VHODNÉ PRO ABSOLVENTY | ELEKTRO

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
109-18-405188-3
Popis pozice

Nová pozice Technika testu kousek od Plzně.

Pro našeho klienta hledáme testovacího inženýra, který bude hrát klíčovou roli ve zajišťování kvality jejich produktů.

Náplň práce:

  • řešení problémů na testovacích zařízeních (ICT, FCT)
  • identifikace rizik a závad u testovaných komponent a dílů
  • instalace a ověřování testů
  • spolupráce na vývoji nových testovacích postupů
  • specifikace testů pro konkrétní výrobky
  • spolupráce s týmy kvality a výroby
  • zajišťování provozu testovacích zařízení
  • pravidelná kontrola HW a SW vybavení testovacího oddělení
Požadavky
  • Střední odborné vzdělání technického směru
  • Schopnost pracovat s technickou dokumentací
  • Zkušenosti v oblasti testování jsou výhodou
  • Touha se učit novým věcem a zodpovědný přístup
  • Ochota práce na směny
  • Znalost MS Office
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Roční bonusy
  • Příspěvky na životní/penzijní pojištění
  • Možnost jazykových kurzů a motivačních školení
  • Profesní školení podle potřeby
  • Dotované stravování nebo stravenky
  • Možnost nástupu ihned
  • Smlouvu na dobu neurčitou