TESTOVACÍ INŽENÝR l ELEKTROTECHNIKA l 80 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
70 000 - 80 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Referenční číslo
2-10-402311-5
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro významného klienta v oblasti elektroniky hledáame nového kolegu na pozici TESTOVACÍHO INŽENÝRA!

Co Vás bude na této pozici čekat?

  • Vytváření nových testovacích programů
  • Dohled nad testy funkčnosti
  • Nastavování parametrů testování
  • Kontrola správnosti produktové dokumentace
  • Kontrola a údržba pracoviště
  • Zaškolování nových kolegů
  • Navrhování konstrukce elektronických a mechanických částí produktu
  • Posuzování kvalitativních aspektů produktu po testování
  • Validace a uvolňování projektů do sériové výroby
  • Spolupáce s výrobním a testovacím týmem na odstraňování problémů
Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání v oblasti elektrotechniky
  • vyhláška 50 (je možné si dodělat paragrafy dle potřeby)
  • znalost analogové, číslicové a telekomunikační techniky
  • praxe v navrhování elektrických obvodů
  • AJ na komunikativní úrovni
Benefity
  • 25 dní dovolené
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • 13. plat
  • Roční valorizace mzdy
  • Příspěvek zaměstnavatele na závodní stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Služební telefonní číslo vč. služebního mobilního telefonu
  • Možnost využití zvýhodněných mobilních tarifů i pro rodinné příslušníky
  • Příspěvek na kulturu/sport/volný čas
  • Možnost jazykového vzdělávání (AJ, NJ)
  • Firemní akce
  • Odměny při pracovních a životních jubileích
  • Občerstvení na pracovišti