TESTOVACÍ INŽENÝR | JIHLAVA

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
6-10-400311-5
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jsi manuálně zručný a baví tě úpravy například na motorech aut?

Nevadí ti cesty do zahraničí a umíš anglicky nebo německy?

Pak právě tebe hledáme na pozici TESTOVACÍ INŽENÝR do naší výrobní mezinárodní společnosti.

Budeš zajišťovat měření zatížení a teplot systému a měřit vibrační zatížení na vozidle v souladu s požadavky zákazníků a oddělení vývoje.

Provádět měření přímo u automobilových výrobců a výrobců zemědělské a manipulační techniky (traktory, nákladní auta, bagr, lodní motory)

Dále tě čeká i příprava vozidla k měření a měření zatížení na vozidle v provozu.

Budeš vyhodnocovat naměřená data a vypracovávat závěrečné zprávy a statistiky.

Komunikovat s vývojovými odděleními a s interními zákazníky.

Požadavky
  • VŠ (bakalářské nebo inženýrské) elektrotechnického zaměření
  • AJ nebo NJ na velmi dobré úrovni (denní komunikace s kolegy, dodavateli a zákazníky)
  • ŘP sk. B (sk. C výhodou)
  • Praxe ve výrobní společnosti
  • Ochota cestovat (50 % času v zahraničí)
  • Nadšení pro techniku, ochota učit se
  • Dobré komunikační a organizační schopnosti
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. a 14. mzda
  • Příspěvek do cafeterie (6000 Kč/rok)
  • Dotované závodní stravování
  • Výhodný mobilní tarif, slevy u smluvních partnerů
  • Pružnou pracovní dobu
  • Možnost využívat Home office
  • Sportovní aktivity zdarma (plavání, bruslení, fitness)
  • Věrnostní benefity (příspěvek na penzijní připojištění, prémie za životní a pracovní jubileum, zaměstnanecké zápůjčky)
  • Náborový příspěvek