TESTOVACÍ INŽENÝR

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 70 000 Kč
Referenční číslo
8-10-397970-3
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Elektroinženýři pozor! Náš významný klient obsazuje pozaci testovacího inženýra! Pokud máš elektrotechnické vzdělání či vyhlášku 50, komunikativní AJ nebo NJ a jsi zapálen do výrobních procesů, tak čti dál!

Čeká tě:

  • Spolupráce na koncepcích testovacích systémů
  • Specifikace technických požadavků na výrobce zkušebních zařízení
  • Tvorba RFQ
  • Řízení projektů a koordinace dodavatelů zařízení z hlediska času, kvality, nákladů
  • Interní a externí komunikace o technických otázkách a řešeních
  • Zajištění „připravenosti k použití“ zkušebního zařízení
  • Plná zodpovědnost za stroj od RFQ až po předání do sériového provozu
  • Organizace a provádění servisních zásahů a optimalizací
Požadavky
  • Vyhláška 50/1978 Sb. paragraf 6) nebo elektrotechnické vzdělání
  • Znalost řídících systémů MS Office a výrobních linek (např. LABView, TestStand, Bussystemen)
  • Znalost testovacích systémů
  • Znalost úrovně B2 AJ nebo NJ
  • Řidičský průkaz – B – aktivní řidič (ochota cestovat)
Benefity
  • práce v čisté automotive výrobě
  • týmové prostředí a prima kolegové
  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní doba
  • individuální navyšování mezd, na základě hodnocení
  • osobní prémie
  • odměny za zlepšovací návrhy
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvky na penzijní připojištění 800 Kč/ měs.
  • možnost využít podnikovou benefit kartu
  • vzdělávací kurzy
  • firemní akce