TESTER SENIOR| ZLÍN

Referenční číslo
12-16-395037-10
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Láká tě neformální prostředí a kolektiv plný opravdových pohodářů? Máš zkušenosti s testováním SW? Tak nám pošli svůj životopis!

Co tě u nás čeká?

  • budeš zodpovědný za funkčnost desktopové nebo webové aplikace
  • budeš připravovat nové testy a analyzovat požadavky z pohledu uživatele softwaru
  • budeš součástí agilního týmu, který se snaží neustále své postupy vylepšovat
  • svou práci si budeš zjednodušovat pomocí automatizovaných testů, jejichž zadání budeš tvořit
Požadavky
  • min. SŠ vzdělání
  • alespoň 5 let praxe s testováním a sestavováním plánů testování
  • zkušenost s vývojovým cyklem SW
  • základy programování nebo skriptování testů ( např. v Python, TypeScript, JavaScript, C#, ...)
  • znalost AJ na komunikativní úrovni - komunikace se zahraničními zákazníky
  • zajímavá práce v hi-tech IT společnosti s nejnovějšími technologiemi
  • pohyblivá pracovní dobu a HO
  • nadstandardní finanční ohodnocení s potenciálem růstu
  • odborné a jazykové vzdělávání
  • stravenky
  • občerstvení na pracovišti
  • firemní akce