TESTER | automatizované testování

Plný úvazek
Mzda
60 000 - 90 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Částečná práce z domu
Referenční číslo
16-16-405991-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš zkušenosti s automatizovaným testováním softwaru? Skriptuješ nebo píšeš testy v C#, Pythonu nebo JavaScriptu? Domluvíš se bez problému anglicky?

Hledáš ke všemu i nové uplatnění ve společnosti, kde zajímavé projekty mají zelenou?

Máme pro tebe pracovní příležitost pro ryze českou společnost, která pomáhá především technologickým a výrobním společnostem vyvíjet jejich řešení a přicházet s novými nápady a koncepty. Dostaneš příležitost identifikovat slabá místa systémů, navrhovat oblasti pro zlepšení a vyvíjet automatizované testy.

Požadavky
  • zkušenost s automatizovaným testováním SW
  • znalost některého z programovacích nebo skriptovacích jazyků (C# .NET, C++, Python, Javascript)
  • využívání některého z testovacích frameworků (FlaUI, Sikuli, Squish, TestComplete, Robot Framework)
  • schopnost komunikovat v angličtině - primárně komunikace se zákazníky
  • výhodou je znalost agilních metodik vývoje
Benefity
  • flexibilní pracovní doba
  • možnost home office (2 dny v týdnu)
  • 5 týdnů dovolené
  • 2 sick days
  • stravenkový paušál
  • roční odměny
  • interní workshopy a vzdělávání
  • kurzy angličtiny a němčiny
  • notebook i pro soukromé účely
  • společné firemní akce a teambuildingy