Tester

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
2-16-389590
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro jednoho ze svých oblíbených klientů hledám TESTERA do jejich nového, krásného a moderního IT HUBu sídlícího v centru Prahy ve výborné dostupnosti MHD.

Co bude náplní Vaší práce?

  • Kontrola kvality aplikace
  • Zabezpečování toho, aby všechno šlo do produkce bez chyb a mohli jsme zákazníkům poskytnout ty nejlepší služby
  • Reporting chyb, jejich prověřování, tvorba testovacích scénářů, replikace chyb
  • Manuální testování a údržba a rozvoj aktuálního portfolia automatizovaných testů (cca 50/50)
  • Denní kontakt s vývojáři, automation engineerem, ale taky s klienty

Jaké technologie na pozici testera potkáte?

Portfolio máme pestré, najdete jak starší, tak nové technologie: Selenium WebDriver pro C# .NET SoapUI / ReadyAPI a Postman SQL, HTML, JS Azure DevOps

S orientací ve firmě vám pomůže “Buddy” – váš mentor, na kterého se můžete s čímkoliv obrátit. Nyní pracujeme hlavně z domova.

Požadavky

Co potřebujeme od Vás?

  • S obdobnou prací již máte nemálo zkušeností
  • Je důležitá i zkušenost s automatizací testování
  • Pečlivost a důslednost při přípravě a vykonávání testovacích scénářů
  • Znalost angličtiny – využití na denní bázi
  • Komunikativní a samostatná osobnost
Benefity

Proč se k nám přidat?

  • Přátelská atmosféra v týmech
  • Schopnost být v kontaktu s novými technologiemi
  • Flexibilní pracovní doba – protože víte lépe než my, kdy jste nejproduktivnější
  • 5 dnů Sick Days
  • 25 dnů dovolené
  • Odborné vzdělávání
  • Moderní kancelář a úžasná lokalita - v současné době však pracujeme převážně z domova
  • Další výhody jako jazykové kurzy, iPhone 11, MultiSport Card, program Cafeteria a další