TEST INŽENÝR

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
4-18-348947
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro mezinárodní výrobní společnost, hledáme zkušeného TEST INŽENÝRA, který se bude zabývat oblastí NVH a především vibračními zkouškami a bude se podílet na novém projektu!

Pokud máte zkušenosti v oblasti NVH, hovoříte anglicky a bylo by pro Vás lákavé stát při rozjedu nové zkušebny, rádi se o této možnosti s Vámi pobavíme.

Náplň práce:

  • zkoušky a testování nových výrobků (zejména měření vibrací, zvuku)
  • plánování zkoušek jednotlivých výrobků
  • analýza a zpracování výstupů ze zkoušek
  • komunikace se zákazníky (zejména anglicky) a ladění technických detailů
  • realizace speciálních zkoušek
Požadavky
  • SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru (ideálně elektro nebo strojírenského)
  • zkušenost s vibračnímt testováním
  • schopnost komunikace v angličtině na denní bázi
  • samostatnost, zodpovědnost, manuální zručnost
Benefity
  • příspěvek na dopravu
  • 5 týdnů dovolené
  • pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • příspěvek na stravování
  • variabilní systém odměn
  • příspěvek na životní a penzijní připojištění
  • možnosti jak dál kariérně růst