Test Engineer

Plný úvazek
Mzda
55 000 - 65 000 Kč
Referenční číslo
2-16-386240-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do mezinárodního týmu pro vývoj softwaru hledáme profíka, který bude zodpovědný za dodání zákaznického samoobslužného portálu pro jednu z divizí společnosti a jejich hlavní webovou stránku. Vaše role bude testovat a analyzovat software a ujišťovat se, že softwarové komponenty jsou plně otestovány a splňují požadavky.

Co bude náplní tvé práce?

  • Analýza platnosti a dosažitelnosti uživatelských požadavků z uživatelských případů
  • Spolupráce s ostatními členy týmui
  • Schopnost pracovat na všech úrovních testování (Systémové, Integrační, a Regresní)
  • Design a vývoj automatizačních skriptů když potřeba
  • Objevit a vyhledat softwarové chyby a nedostatky
Požadavky

Co na této pozici využiješ?

  • Znalost testování softwarů
  • Zkušenost s testovacími technlogiemi (Selenium, Cucumber)
  • Zkušenost s CI/CD nástroji: GIT, Jenkins
  • Základní znalost webserverů (ideálně Apache), Unix/Linux
  • Schopnost pracovat v multi-kulturním a multi-funkčním prostředí
Benefity

Co Vám na oplátku můžeme nabídnout?

  • Flexibilní pracovní doba
  • Home Office
  • Týden dovolené navíc (25 dní/rok)
  • Náhrada plného platu až 10 dnů nepřítomnosti v důsledku nemoci za kalendářní rok
  • 6 dnů zdravotního volna
  • Finanční bonusy za dobře odvedenou práci cca 15 - 20% z roční mzdy
  • Plně hrazené stravenky
  • CAFETERIA
  • Notebook a mobilní telefon jsou samozřejmostí
  • Ovocné dny
  • Sportovní klub
  • Hrazené certifikace a školení
  • Jazykové kurzy
  • SMLOUVA na dobu NEURČITOU