TEST ENGINEER

Referenční číslo
11-30-345055
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti v oblasti testování a vyhlášku č. 50? Domluvíte se anglicky? Chcete se pohybovat v rodinném prostředí menší společnosti mimo automotive?

Pak se nám přihlaste! Jako

budete:

  • zajišťovat testování a validaci produktů
  • posouvat stav účinnosti a designu
  • zajišťovat efektivní testování
  • sestavovat plánu zkoušek (jednotlivé kroky, příprava nástrojů, atd.)
  • úzce spolupracovat s engineeringem, výrobou a kvalitou
  • testovat funkčnost a design pro stávající a nové produkty
  • zpracovávat projektovou dokumentaci
  • pracovat v platformě LabVIEW, v grafickém systému EAGLE

a další. Zajímavá Vás více informací? Neváhejte mne kontaktovat.

Požadavky
  • VŠ vzdělání technického směru
  • angličtina pro denní komunikaci (mluvená B1/B2)
  • vyhláška č. 50, min. § 6
  • praxe v oblasti systémového testování
  • znalost testování a řízení výkonové elektroniky
  • znalost software LabVIEW a práce v něm
  • základy programování a algoritmů
  • silné analytické myšlení a inovativní přístup
  • samostatnost, schopnost se rozhodovat
  • zodpovědný přístup k zadaným úkolům
Benefity
  • závodní stravování
  • poukázky Flexi Pass
  • 5 týdnů dovolené
  • rozvojová školení

atd.