Telco Lectorer

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 80 000 Kč
Referenční číslo
2-10-345007
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš povědomí o telekomunikačních protokolech, baví Tě školit a ještě k tomu spíkuješ anglicky?

Tak neváhej a pojď k nám, budeš školit naše super klienty po celém světě.

Základní sídlo máme v Praze mezi Hlavákem a Masarykovým nádražím.

Přátelské nekorporátní prostředí.

Americká společnost, menší kanceláře, přátelské prostředí, na formality si příliš nepotrpíme.

Hledáme někoho, koho bude bavit cestovat a školit.

Vyvíjíme SW pro telekomunikační společnosti a ten bys měl školit ;-).

Pošli nám svůj životopis a my se Ti ozveme.

Požadavky
  • znalost telekomunikačních protokolů
  • zkušenosti se školením uživatelů
  • anglický jazyk
Benefity
  • Home Office a flexibilní pracovní doba
  • Multisport karta
  • Masáže na pracovišti
  • Pondělky bagetky a sendviče
  • Úterky ovoce a zelenina
  • Středy obídek do kanceláře
  • Čtvrtky dortíky
  • Hrazená SIM se spoustou dat a příspěvěk na vlastní telefon
  • Notebook