TECHNOLOG/PROCESNÍ INŽENÝR

Referenční číslo
5-10-359094
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro zcela novou výrobní halu, která bude dokončena v lednu 2021, hledáme zkušeného technologa, který zná jak výrobní procesy, tak procesy v údržbě.

Potřebujeme ostříleného mazáka, který se bude podílet na projektech ve výrobě ve vývojové fázi, tak i ve fázi sériové výroby. Samozřejmostí je nastavování procesů ve výrobě.

Co Vás na pozici čeká?

  • optimalizace výrobních procesů
  • uplatňování metod FMEA a SPC
  • nájezd nových výrobků do výroby
  • sledování technologické stability procesu
  • zpracování technologických návodek pro výrobu
  • školení operátorů
Požadavky
  • technické vzdělání
  • zkušenosti z oblasti výrobní technologie
  • Vyhláška 50 §6
  • alespoň základní znalost PLC
  • komunikativní AJ
Benefity
  • garantovaná 13. a 14. mzda
  • zdravotní volno
  • 5 týdnů dovolené
  • volné čerpání příspěvků na kulturní a zdravotní potřeby aj.
  • příspěvky na penzijní a životní pojištění
  • odborná školení