Technolog výroby| vstřikolisy| Havraň

Plný úvazek
Mzda
34 500 - 43 500 Kč
Referenční číslo
8-10-364966
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledá se Technolog výroby se zaměřením na vstřikolisy, kterému nevadí pracovat ve směnném režimu. Možný nástup ihned!

Náplň práce Technologa:

  • najíždění vstřikolisů na začátku směny, kontrola dílů po nájezdu, spolupráce s kvalitou při uvolňování dílů
  • objednávání granulátu, collarů a kartónů pro balení
  • kontrola nacollarovaných dílů cca po 1 hodině
  • údržba lisů a příslušenství (sušička a násypka)
  • výměny forem
  • průběžná kontrola procesních parametrů
  • dosávání granulátu a nasazování nového
  • řešení problémů (neshodné díly, technické problémy s lisy a s formami a s collarováním)
  • odstavení výroby na konci směny nebo při problémech
  • odepsání odstřiků a scrapu
  • zapisování výroby, scrapu a prostojů do formuláře na konci směny
  • odvoz odpadu z lisů, úklid lisů
  • účastní a školí se při zavádění nového zařízení do provozu
  • spolupracuje s údržbou při údržbě a opravách zařízení, jednodušší údržba forem
  • vytváří pracovní instrukce pro jednotlivé operace na svém úseku
  • spolupracuje na vytváření systémové dokumentace ISO a IATF 16949 a zodpovídá za dodržování systémů kvality ISO 9001, IATF 16949
  • doporučuje mimořádné opravy svěřených zařízení
  • dohlíží na udržování pořádku na jemu svěřených pracovištích a dodržování 4S
  • navrhuje případná zlepšení výrobního procesu
  • vykonává další činnosti dle požadavků nadřízeného
Požadavky

Co byste měli splňovat na pozici Technologa výroby se zaměřením na vstřikolisy?

  • SOU, popř. SŠ s maturitou se strojírenským nebo elektrotechnickým zaměřením, popř. 2 roky praxe na obdobné pozici
  • základní znalost anglického jazyka vítána (ale není podmínkou)
  • jeřábnické zkoušky, vazačské zkoušky/školení (pro lisovnu)
  • školení pro provoz a údržbu vstřikolisu (pro lisovnu)
  • uživatelská znalost PC (kancelářský balík Office)
  • proaktivní přístup, smysl pro přesnost, spolehlivost, pečlivost, loajalita
  • schopnost týmové spolupráce i samostatné práce
  • ochota pracovat na směny
  • manuální zručnost, organizační a komunikativní dovednosti
  • odolnost vůči stresu
Benefity
  • stravenky
  • volnočasové poukázky
  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • vitamíny