TECHNOLOG VSTŘIKOVÁNÍ PLASTŮ l TOP MZDA

Referenční číslo
5-18-359178
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jste profesionál v oboru vstřikování plastů?

Máte zkušenosti s kvalitou a tvorbou cen?

Působíte už nějaký čas na pozici technologa a na této pozici už Vás nic nepřekvapí?

V TOM PŘÍPADĚ JSTE NA SPRÁVNÉM MÍSTĚ, ZAŠLETE NÁM CV!

Co Vás na této pozici čeká?

  • tvorba technologických postupů
  • vytváření cen výrobků
  • zavádění nových výrobků do výroby
  • přesun technologie ze sesterského závodu
  • zodpovědnost za provádění kapacitních prověrek (potvrzení kapacit - OEE)
  • zkoumání proveditelnosti výrobku
  • posuzování vhodnosti výrobních zařízení a periferií
  • Vedení, zaučování a zlepšování seřizovačů a technologů v týmu
Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • AJ na komunikativní úrovni
  • znalost procesu vstřikování plastů (PE, PA, ABS)
  • zkušenosti s vedením technického týmu
  • praxe v oblasti kvality (FMEA)
  • znalosti tvorby cen (RFQ(
  • praxe v obsluze a programování robotů (Kuka, Motoman, Sepro)
  • znalost AutoCAD, CATIA nebo Vision výhodou
Benefity
  • kvartální prémie
  • 5 týdnu dovolené
  • dodatečné dny zdravotního volna
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na stravování
  • možnost pracovat na zajímavých projektech pro neustále se rozvíjející společnost