TECHNOLOG VSTŘIKOVÁNÍ PLASTŮ

Referenční číslo
5-10-372243
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

MÁTE ZKUŠENOSTI SE VSTŘIKOVÁNÍM PLASTŮ?

V tom případě čtěte dál!

Náplň práce:

  • Stanovujete výrobní postupy, pracovní instrukce a parametry
  • Optimalizujete parametry výroby a výrobní proces
  • Provádíte rozbor příčin vad a konáte nápravná opatření
  • Kontinuálně si zvyšujete kvalifikaci k současné a inovativní technice
  • Spolupracujete při výměně zkušeností s ostatními závody MAGNA
  • Připravujete nové projekty pro sériovou výrobu
  • Pracujete na nejnovějších moderních technologiích včetně automatizací, robotizace, AGV
  • Zodpovídáte za systém distribuce materiálu na vstřikovně (systém, zařízení, nastavení)
  • Podílíte se na výrobě automobilových dílů pro prémiové značky
  • Práce v kolektivu (týmová práce, spolupráce s údržbou, nástrojárnou)
Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání (technické zaměření výhodou)
  • AJ/NJ na komunikativní úrovni (B2)
  • min. 3 roky praxe na obdobné pozici
  • zkušenosti se vstřikováním plastů
  • znalost práce s PC (Excel, Powerpoint)
  • znalost SAP výhodou
  • ŘP sk. B
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. a 14. plat
  • Dotované stravování (Obědy za 23 Kč)
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na umístění dítěte v nestátním předškolním zařízení ve výši 2000 Kč/měsíčně