TECHNOLOG - vhodné i pro absolventy !

Plný úvazek
Mzda
25 000 - 35 000 Kč
Referenční číslo
9-10-378537
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Naším klientem je společnost, ve které máte jistotu silného partnera. Vaše práce na pozici Technologa nebude snadná, ovšem získáte díky ní vysokou profesní úroveň a kredit.

  • zpracování technologie (rozpisky, výkres. dokumentace, techn. postupy)
  • tvorby pálicích programů pro CNC stroje (pracovník bude zaučen)
  • překreslování dílčích výkresů
  • komunikace se zákazníky
Požadavky
  • ukončené SŠ (SPŠ) nebo VŠ vzdělání – strojní (vhodné i pro absolventy)
  • znalost CAD 2D
  • znalost čtení výkresové dokumentace, tvorby rozpisek
  • komunikativní znalost NJ nebo AJ výhodou
Benefity
  • motivující platové ohodnocení
  • příspěvek na stravování
  • možnost příspěvku na ubytování či dopravné dle interní směrnice společnosti
  • roční odměny
  • zvyšování kvalifikace
  • zázemí silného mezinárodního koncernu