Technolog v potravinářství | náborový příspěvek 100 000 Kč a služební byt

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
9-18-395493-4
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

VHODNÉ PRO ABSOLVENTY

Do moderní výrobní firmy v oboru potravinářství u Slavkovského lesa hledáme technologa, který by měl mít vysokou školu v oboru potravinářství, dobrou angličtinu a motivaci se učit novým věcem.

Náplň práce:

  • dohled nad výrobními procesy, technologiemi a podílet se na návrzích zlepšování
  • spolupráce s investičními záměry
  • pomoc s vytvářením systému řízení kvality a bezpečnosti potravin IFS, vedení dokumentace BOZP, PO
  • komunikace s dodavateli technologií
Požadavky
  • Dokončené VŠ vzdělání v oboru potravinářství nebo zemědělství
  • Komunikativní anglický jazyk
  • Motivace se učit nové věci
  • pokročilá práce s PC
  • ŘP sk. B
Benefity
  • 13. plat
  • náborový příspěvek 100 000 Kč po půl roce na pozici
  • roční bonusy
  • firemní byt v případě relokace
  • stravenkový paušál
  • příspěvek na dojíždění
  • benefitní karta
  • možnost růst a učit se od zkušených kolegů