TECHNOLOG V KVALITĚ | JIHLAVA

Plný úvazek
Mzda
43 000 - 55 000 Kč
Práce z domu
Částečná práce z domu
Referenční číslo
6-10-405625-2
Popis pozice

Máš zkušenosti jako TECHNOLOG V KVALITĚ, znalost výrobních procesů a k tomu se ještě domluvíš dobře anglicky?

Pokud ano, čti dál ať víš, co tě u nás čeká :)

Tvým úkolem bude:

Být odborníkem na analýzy a testovací techniky elektrických náprav

Mezinárodně spolupracovat v mezioborových týmech v rámci řešení problémů

Podporovat náběh a sériovou výrobu při systematickém řešení rizik

Koordinovat plánování, zadávání a uvolňování komplexních zkušebních procesů

Podporovat proces řízení reklamací, vyvíjet a optimalizovat související analytické metody

Odborně reportovat interním a externích zákazníkům, nadřízeným a managementu

Požadavky

VŠ - obor strojírenství, elektrotechniky nebo odpovídající praxe

2 roky zkušeností a znalost výrobních procesů

Analytické, logické a statistické myšlení

Dobré komunikační a prezentační dovednosti

Plynulá znalost anglického jazyka

Dobrá znalost MS Office

Schopnost pracovat v týmu, samostatnost a systematická organizace úkolů

Benefity

5 týdnů dovolené

13. a 14. mzda

Nástupní prémie 70.000 Kč

Příspěvek do cafeterie (9.000 Kč/rok)

Dotované závodní stravování, výhodný mobilní tarif, slevy u smluvních partnerů

Sportovní aktivity zdarma

příspěvek na penzijní připojištění

Možnost využívat Home office