TECHNOLOG TŘÍSKOVÉHO OBRÁBĚNÍ | AJ nebo NJ | Táborsko

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
7-10-403266-3
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Náplň práce:

  • vytváření technologických postupů a práce s technickými výkresy
  • zodpovědnost za řízení procesu technologických postupů
  • práce v informačním systému ABACUS
  • komunikace alespoň částečně v angličtině nebo němčině
  • komunikace napříč odděleními
Požadavky
  • SŠ nebo VŠ vzdělání strojního (technického) zaměření
  • praxe na stejné nebo velmi podobné pozici
  • znalost třískového obrábění a povrchových úprav materiálů
  • komunikativní znalost NJ nebo AJ (pokud není NJ, nutná ochota naučit se do 3 měsíců alespoň základy)
  • orientace ve výkresové dokumentaci, strojírenských normách a jakostech materiálů
  • práce na PC - pokročilý uživatel
  • zkušenosti s ISO normami VÝHODOU
Benefity

příspěvek na dopravu

5 týdnů dovolené

flexibilní pracovní doba

závodní stravování