TECHNOLOG | TACHOVSKO

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
9-18-406752-1
Popis pozice

Využijte příležitost pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti na pozici Technolog. Vaší náplní práce na této pozici bude:

  • odpovědnost za specifikaci a zajištění montážních přípravků
  • komunikace s dodavateli zařízení
  • kontrola zařízení u dodavatele během výroby
  • dohled nad instalací zařízení, uvedení do provozu a předání do výroby
  • nastavení výrobních procesů, materiálových toků
  • návrhy na uspořádání pracovišť
  • zpracovávání související technické dokumentace
  • kontinuální zlepšování procesů
Požadavky

Kandidát by měl mít:

  • VŠ strojní
  • zkušenost v oboru plastikářské výroby
  • znalost anglického či německého jazyka podmínkou
  • dobrá znalost MS Office,znalost CAD programů výhodou
  • samostatnost, řízení projektů
Benefity

25 dní dovolené

Docházkový bonus

Výkonnostní prémie

Příspěvek na penzijní/životní pojištění

Příspěvek na stravování

Flexibilní začátek a konec pracovní doby

Mobilní telefon, Notebook

Vzdělávací kurzy, školení

Závodní stravování