TECHNOLOG | POTRAVINÁŠTVÍ | ABSOLVENTI VÍTÁNI

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
7-18-400595-10
Popis pozice

Máš VŠ vzdělání a praxi v potravinářství? Domluvíš se anglicky?

Láká tě pozice TECHNOLOGA?

POZOR! Rádi dáme šanci i absolventům VŠ, či uchazečům, kteří se doposud věnovali kvalitě v potravinářském provozu.

U nás se staneš členem vedení závodu a budeš mít na starosti např.:

  • Optimalizaci technologických postupů
  • Zavádění nových výrobků a technologii
  • Vedení vlastních projektů
  • Tvorbu manuálů, zaučování operátorů
  • Řešení problémů
Požadavky
  • SŠ/VŠ potravinářského, chemického nebo zemědělského zaměření
  • AJ min. na úrovní B1
  • Organizační a komunikační dovednosti
  • Předchozí zkušenost z pozice technolog, či kvalitář v potravinářství vítána, ale zvážíme i šikovného absolventa
  • Znalost práce na PC (MS Office)
  • Řidičský průkaz skupiny B
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní doba
  • Finanční bonusy
  • Příspěvek na penzijní připojištění po zkušební době
  • Stravenky