TECHNOLOG | STROJÍRENSTVÍ

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 50 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Referenční číslo
7-10-405604-2
Popis pozice

Pro strojírenskou firmu na Písecku hledáme TECHNOLOGA.

Jste nadaný/á absolvent/ka SŠ nebo VŠ s technickým zaměřením nebo máte praxi ve strojírenství? Ovládáte kreslení v konstrukčním programu?

Pak hledáme právě vás!

Jako specializovaný TECHNOLOG budete mít na starosti následující:

  • Zodpovědnost za jedno konkrétní středisko
  • Zpracovávání konstrukčních a technologických výkresů v programu SolidWorks
  • Účast na technologické přípravě strojírenské výroby a návrhu přípravků
  • Vytváření konstrukčních řešení pro nové výrobky a výběr materiálů
  • Správa technické dokumentace a sledování dodržování technologických postupů
  • Provádění rozborů pracovních postupů a kontrolních měření
  • Sledování nákladů, optimalizace volby polotovarů a technologických postupů

Tato pozice je vhodná pro zkušené technology s praxí, ale také pro čerstvé absolventy, kteří terpve své první zaměstnání hledají! Pošlete nám svůj životopis nebo si o více informací zavolejte na 724 404 390.

Požadavky
  • SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru nebo relevantní praxe v oboru
  • Angličtina na úrovni A2, komunikativní velkou výhodou
  • Zkušenosti s kreslením v konstrukčním programu SolidWorks nebo v podobném programu
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Pololetní prémie
  • Závodní stravování
  • Flexi pass karta
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Zvýhodněný mobilní tarif i pro rodiné příslušníky