Technolog SMT | Výroba | Medicína

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
2-10-368224
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro výrobce nejmodernějších zdravotnických zařízení, stabilní společnost s mezinárodním působením, hledáme kolegu na pozici SMT Technolog!

Pokud máte zkušenost s technologií SMT, jste náš člověk. Nároky na angličtinu nejsou vysoké, postačí úroveň A2. Jestliže navíc máte vztah k výrobním strojům a jste rád v kontaktu s výrobou, tak si pojďme zavolat!

Co by Vás mimo jiné čekalo:

  • Technická a procesní podpora výroby
  • Sítotisk, reflow, testování, vzorkování
  • Údržba strojů
  • Analýza neshod
  • Koordinace výroby
  • Spolupráce na vývoji nových produktů
  • Zavádění změn dle nových dokumentací.
  • Kontrola dokumentace a kusovníků
  • Aktualizace výkresů
Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • Prokazatelná zkušenost s technologií SMT
  • Znalost AJ alespoň na úrovni A2 - B1
  • Mechanická zručnost
  • Zkušenost s AOI – výhodou, nikoli podmínkou
  • Samostatnost
  • Znalost práce na PC, MS Office
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Zdravotní volno
  • Výhodné rodinné volání
  • Roční příspěvek 10 000 Kč formou Kafetérie (po 1. roce navýšení příspěvku na 16 000 Kč)
  • Stravenky, příspěvky na penzijní a životní pojištění
  • Zdarma občerstvení na pracovišti – káva, čaj, voda
  • Účast na firemních akcích (firemní pobyty, sportovní akce, vánoční večírky)
  • Výborná dopravní dostupnost – sídlíme v blízkosti autobusového i vlakového nádraží
  • Možnost kariérního růstu
  • Zázemí silné, dynamické, ryze české společnosti
  • Přátelský kolektiv, čisté a klidné pracovní prostředí

a další zajímavé benefity.