TECHNOLOG S PRAXÍ | AŽ 60 000

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
9-18-405955-2
Popis pozice

Hledáme zkušeného technologa do výrobní společnosti působící ve strojírenské výrobě, který se připojí k našemu týmu inženýrů a techniků.

Náplň práce na pozici:

Plánování a organizace výrobních procesů pro dosažení optimální efektivity a kvality výrobků

Navrhování a implementace vylepšení v procesech výroby s cílem zvýšit produktivitu a snížit náklady

Spolupráce s týmem inženýrů při vývoji nových výrobních postupů a technologií

Monitorování a kontrola výrobních operací s důrazem na dodržování normativů a standardů

Řešení technických problémů a optimalizace procesů v rámci výroby

Školení pracovníků na pracovištích v oblasti nových technik a postupů

Požadavky

SŠ/VŠ technickéh osměru - ideálně elektro

Zkušenost na obdobné pozici - technolog, lean manager

Aktivní uživatel PC - MS Office

Základy AutoCad výhodou

Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní doba
  • příspěvek na dojíždění
  • stravenkový paušál
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • zvýhodněný tarif
  • jazykové kurzy, školení