TECHNOLOG | CNC PROGRAMOVÁNÍ | MAZAK

Referenční číslo
16-10-400537-9
Popis pozice

Působíte již nějaký ten pátek ve strojírenství a zajímá Vás zakázková výroba? Máte zkušenosti na pozici TECHNOLOGA a k tomu ovládáte CNC PROGRAMOVÁNÍ? Domluvíte se anglicky? Třikrát ano? Tady své zkušenosti uplatníte!

Co bude Vaším denním chlebem?

  • tvorba výrobní technologie nových zakázek vč. programů a volby nástrojů
  • příprava nabídkových kalkulací
  • příprava technické dokumentace
  • spolupráce s kolegy v rámci zprovoznění nových strojů a technologií
  • aktivní zlepšování současných technologií
  • komunikace se zákazníky ohledně technických požadavků
  • práce na 1 SMĚNU
Požadavky

Co se Vám bude hodit?

  • min. SŠ vzdělání v oboru strojírenství
  • zkušenost ve strojírenství a se zakázkovou výrobou
  • zkušenost s programy pro víceosá frézovací a soustružnická centra
  • znalost programování v Mazaku, nebo Mazatrolu
  • zkušenost s přípravou a aplikací technologických postupů
  • AJ na komunikativní úrovni
Benefity
  • flexibilní pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované stravování
  • parkování ihned u firmy
  • finanční bonus za doporučení zaměstnance
  • firemní akce a moderní firemní prostředí
  • další finanční bonusy (dle výsledků spol.)