TECHNOLOG | PRÁŠKOVÉ LAKOVÁNÍ | PROSTĚJOV

Plný úvazek
Mzda
60 000 - 80 000 Kč
Referenční číslo
12-10-402880-3
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte již praktické zkušenosti v oblasti práškového lakování? Nebo jste se této oblasti věnovali pouze v rámci studia? Chcete se podílet na zavádění nových technologií a vést různorodé projekty? Domluvíte se aktivně anglicky nebo německy?

Pak hledáme právě VÁS!

Do výrobní firmy v Prostějově hledáme TECHNOLOGA PRÁŠKOVÉHO LAKOVÁNÍ!

Vaší náplní práce bude:

  • zlepšování procesů v oblasti práškového lakování
  • vedení nových projektů
  • spolupráce s interními a externími partnery, dodavateli a zákazníky
  • provádění technologických auditů
Požadavky

Musíte mít:

  • VŠ nebo SŠ technického směru
  • praktické zkušenosti s práškovým lakováním (alespoň v podobě diplomové práce nebo praxe)
  • aktivní znalost AJ nebo NJ
  • ochota vycestovat

Výhodou bude:

  • praxe z pozic technologa/procesního inženýra
  • zkušenost s vedením projektů
Benefity
  • 13. mzda
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní začátek pracovní doby
  • Příspěvek na stravování
  • Odměna za doporučení zaměstnance (20.000 Kč)
  • Příspěvky na zdravotní péči (vitamínové balíčky apod.)
  • Sportovní aktivity (lístky na sportovní utkání, turnaje, pronájem sportovní haly)