TECHNOLOG VÝROBY | OBRÁBĚNÍ

Plný úvazek
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
6-10-396821-8
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

HOŘÍ nám TECHNOLOG OBRÁBĚNÍ :) Máš praxi z výrobní firmy? Programování ti nedělá problém? Obrábění máš zmáknuté? Domluvíš se anglicky nebo německy?

Do výrobní firmy s fajn produktem hledáme technologa obrábění, co tě u nás čeká?

  • Stabilní tým kolegů, což se v dnešní době cení! :)
  • Zavádění nových výrobků do výroby, zajištění technologických zkoušek
  • Optimalizace výrobního procesu
  • Zastřešení technologické části výroby, technické změny
Požadavky
  • Min. SŠ vzdělání technického směru
  • Zkušenosti s obráběním
  • AJ na úrovni alespoň B1 (jsme mezinárodní společnost)
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. mzda dle hospodaření společnosti
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Příspěvky na vzdělávání