TECHNOLOG MONTÁŽE | MZDA DLE ZKUŠENOSTÍ

Plný úvazek
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
6-10-396824-8
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme TECHNOLOGA pro oddělení MONTÁŽE! Láká Tě prostředí výrobní firmy? Nechceš automotive? Máš zkušenosti na pozici technologa?

Přidej se do stabilního týmu technologů pro výrobní společnost s fajn produktem! :)

  • Technolog montáže u nás zabezpečuje hladký chod výroby (po technologické stránce)
  • Optimalizuje výrobu, snaží se zlepšovat výrobní procesy
  • Zavádí technologické postupy, přejímá nové stroje, řeší reklamace
  • Je zodpovědný za technické změny ve výrobě, komunikuje s naší centrálou (v angličtině!)
Požadavky
  • Min. SŠ vzdělání technického směru
  • Zkušenost na obdobné pozici
  • AJ na úrovni alespoň B1 (jsme mezinárodní společnost)
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. mzda dle hospodaření společnosti
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Příspěvek na jazykové vzdělávání
  • Závodní stravování

Benefity:

  • pružná pracovní doba
  • příspěvek na stravování
  • pomoc při alokaci (získání městského bytu)
  • zdarma kurzy NJ nebo AJ podnikovou lektorkou
  • 13.plat
  • životní pojištění, sportovní aktivity, bohaté sportovní vyžití (mají i podniková drzžstva, hodně t podporují,) jsoui tam i lezecké stěny atd.