TECHNOLOG MONTÁŽE | LIBEREC | AŽ 60 000

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 60 000 Kč
Práce z domu
Částečná práce z domu
Referenční číslo
11-10-406903
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš zkušenost s tvorbou montážních návodek? Domluvíš se anglicky? Pak čti dál!

Do naší společnosti hledáme nového kolegu na pozici: TECHNOLOG MONTÁŽE.

Co bude tvoji prací:

  • Tvorba montážních návodek
  • Posuzování a zpracování návrhů za zlepšení montážních návodek
  • Posuzování realizací montáže poptávaných celků
  • Definice časů pro realizaci montáže
  • Technická podpora montáže
  • Správa procesních atributů montážních sestav v systému Helios iNuvio
Požadavky

Co od Tebe budeme potřebovat?

  • Minimálně SŠ (strojní nebo technický směr výhodou)
  • Anglický jazyk, úroveň B1+ podmínkou (tvorba dvojjazyčných návodek)
  • Orientace ve výkresové dokumentaci podmínkou

MS office (excel, powerpoint) – uživatelská až mírně pokročilá znalost podmínkou

  • Zkušenosti se zakázkovou montáží výhodou
  • IS Helios iNuivo, SAP výhodou
  • NV 194/2022 §7 výhodou
Benefity

Co Ti můžeme nabídnout my?

  • Polovodičový průmysl se zakázkovou výrobou mimo automobilový průmysl
  • Stabilní práci
  • Dobrý kolektiv
  • Pružnou pracovní dobu
  • Atraktivní benefity
  • Příspěvek na stravování 180,-/den, - Příspěvek na dopravu
  • Multisport karta,
  • Firemní přenosné permanentky na volnočasové aktivity - hokej, fotbal, iQLANDII, ZOO
  • Dotované občerstvení na pracovišti