Technolog lakování | až 75 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
60 000 - 75 000 Kč
Referenční číslo
2-18-400207-3
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jste zkušený v oboru lakování? Máte certifikací korozního inženýrství? domluvíte se v cizím jazyce?

Tak hledáme právě Vás na pozici

Technolog lakování

Co Vás čeká na téhle pozici?

  • Zajištění svěřených úkolů Industrial engineering v zadaném čase v rámci projektů zaměřených na uvádění nových výrobků na trh;
  • Definice a výběr nových zařízení a technologií, procesní návrh, stanovení materiálových toků;
  • Podpora a zlepšování stávajících procesů v oblasti lakování a povrchových úprav, návrh případné změny, vývoj nových procesů, implementace a realizace řešení;
  • Řízení a koordinace projektů ve svěřené oblasti;
  • Research & Development, kompetenční rozvoj v zadné oblasti, expertní analýzy.
Požadavky
  • VŠ nebo SŠ technického zaměření
  • Certifikace korozního inženýrství
  • Znalost procesů lakování a oborových norem
  • Znalost průmyslového výrobního inženýrství a metodik návrhu nových procesů – procesní design, výpočty taktů a kapacit, balance chart, časové studie
  • Znalost metodik LEAN a kvality
  • Znalost anglického nebo německého jazyka
  • Znalost procesní FMEA
  • Příjemný pracovní kolektiv, možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu,
  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou,
  • Benefit Plus Cafeterie – 1500 Kč/měsíčně,
  • Odměnu na dovolenou a Vánoce
  • 5 týdnů dovolené, 3 dny pracovního volna,
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele (cena obědu 15 Kč)