TECHNOLOG | HEJNICE

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
11-10-405566-2
Popis pozice

Máš zkušenosti jako TECHNOLOG? Vyznáš se v technické dokumentaci a umíš německy alespoň písemnou formou? Pak neváhej a zašli mi svůj životopis!!

Na pozici TECHNOLOG | HEJNICE budeš mít na starosti:

  • Konstrukci a výrobu systémové techniky (elektrické rozvaděče, řídící systémy)
  • Upravování technické dokumentace s přihlédnutím k vlastním výrobním postupům
  • Příprava pracovních postupů a poskytování podpory související s výrobou
  • Řízení technické dokumentace
  • Navrhování výrobních linek, zařízení a jejich implementace
Požadavky
  • Ukončené středoškolské vzdělání (vhodné pro absolventy s elektrotechnickým zaměřením
  • Znalost technické dokumentace – čtení výkresů, porozumění kusovníkům a technické myšlení
  • Orientaci v elektro schématech, E-PLAN výhodou
  • Praktické znalosti výrobních technologií výhodou
  • Znalost německého (alespoň písemnou formou), případně anglického jazyka
  • Důslednost, spolehlivost, samostatnost a současně schopnost pracovat v týmu
Benefity
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na dopravu do/ze zaměstnání
  • Firemní stravování
  • Práce mimo oblast automotive
  • Hlavní pracovní poměr s pružnou pracovní dobou
  • Další zaměstnanecké výhody (firemní akce, volnočasové aktivity, výuka cizích jazyků zdarma apod.)