TECHNOLOG ELEKTRO, Vimpersko

Plný úvazek
Mzda
32 000 - 48 000 Kč
Referenční číslo
7-30-346028
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Rozšiřte tým specialistů ve stabilní mezinárodní společnosti. Jedná se o strojírenskou a elektro výrobu a montáž - ne automotive sféra. Společnost poskytuje svým zaměstnancům maximální podporu ve formě vedení, růstu a benefitů.

Pozice Technologa elektro obnáší:

  • návrhy technologických postupů pro výrobu a montáž
  • tvorba technické dokumentace
  • podílení se na nových projektech
  • provádění změn a inovací v rámci výrobního procesu
  • řešení technických problémů ve výrobě, měření
  • komunikace s mateřským závodem v NJ či AJ
Požadavky
  • vzdělání v oboru elektro
  • zkušenosti na obdobné pozici ve výrobě výhodou
  • aktivní znalost NJ, popřípadě aktivní znalost AJ
  • znalost práce v AutoCAD
  • technické myšlení

Pozice je vhodná jak pro zkušené kandidáty, tak pro absolventy VŠ bez praxe.

  • zázemí stabilní společnosti s jistou příležitostí k růstu (nové projekty, rozšíření výroby)
  • mzdové ohodnocení dle předchozích zkušeností - individuální posouzení
  • interní systém benefitů (příspěvky na dojíždění, stravování, penzijní připojištění, jazykové kurzy, sport....atp.)
  • podpora rodinného života a aktivit
  • nadstandardní lékařská péče
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost výpomoci při relokaci
  • plná podpora zaměstnance při zvyšování kvalifikace (dálkové studium, kurzy, jazyky)