TECHNOLOG bez jazyka

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
7-10-389285
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do strojírenské firmy s rodinným zázemím hledáme TECHNOLOGA, kterého u nás bude čekat:

  • tvorba technických návodů a postupek pro pracovníky výroby - svářeči, montážníci, obsluha jednoúčelových strojů apod.
  • příprava podkladů pro katalog výrobků, komunikace se zákazníky
  • spolupráce napříč odděleními - logistika, obchod, výroba
  • návhry na zlepšení procesů ve výrobě, jejich následná implementace

Nástup možný ihned nebo dohodou.

Pro více informací nám zašlete svůj životopis nebo volejte na číslo 724 404 390!

Požadavky
  • Technické vzdělání
  • Zkušenosti na obdobné pozici
  • Schopnost orientace a tvorby technické dokumentace
  • Samostatnost

VÝHODOU bude znalost AJ nebo NJ, NENÍ však PODMÍNKOU

Benefity

Pracovní smlouva na dobu neurčitou

Dovolená nad rámec zákona

Příspěvek na stravování, závodní jídelna

Cafeteria