TECHNOLOG|AUTOMOTIVE|

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
4-30-347670
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti s tvorbou technologických postupů, tvorba výrobních layoutů je pro Vás denní rutina a máte komunikativní znalost anglického jazyka? Hledáme možná právě vás na pozici TECHNOLOG.

Náplň práce:

  • stanovení technologických podmínek
  • specifikování nových výrobních zařízení
  • kontrola nových výrobních linek
  • tvorba layoutu výrobních linek
  • tvorba technologických požadavků pro výrobní linky
  • tvorba a správa výrobně-technologické dokumentace
  • výběr vhodných dodavatelů strojů a zařízení
  • podílení se na zvyšování kvality a snižování zmetkovitosti
Požadavky
  • min. SŠ vzdělání technického směru
  • praxe ve výrobní společnosti
  • středně pokročilá znalost AJ
  • orientace v oblasti tvorby technologických postupů a layoutů
  • uživatelská schopnost práce na PC (MS Office, Internet, Outlook)
  • ochota pracovat v týmu
  • ochota dále rozšiřovat své profesní zkušenosti

Výhodou:

  • zkušenosti v automotive oblasti
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na dopravu a ubytování (možnost poskytnout byt)
  • příplatky na stravování (stravenky)
  • pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • životní a penzijní připojištění
  • high-tech prostředí mezinárodní společnosti
  • možnosti dalšího vzdělávání a růstu