TECHNOLOG

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 60 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
5-10-406788-1
Popis pozice

Technologické postupy a procesy máš v malíku a ještě k tomu máš praxi v kovo výrobě pro laserové řezání, CNC obrábění? V tom případě jsi se dostal na správný inzerát

Hledáme technologa, který převezme kormidlo v naší výrobě a bude se tak podílet na zajímavých projektech!

Jako technolog budeš mít na starosti:

  • Přípravu výrobních programů pro CNC laser
  • 3D modelování na základě technické dokumentace v programu SolidWorks
  • Tvorbu cenových kalkulací a nabídek
  • Komunikace se zákazníky a dodavateli

To stačí pro to, aby jsi byl pro nás zajímavým uchazečem, nemáme bohužel prostor na zaškolení juniorních uchazečů, proto hledáme profíka v oboru!

Požadavky
  • Vyuční list či SŠ vzdělání v technickém oboru
  • Zkušenosti na obdobné pozici výhodou
  • Ať už částečná nebo pokročilá znalost a zkušenost se strojírenským programem SolidWorks pro 3D kreslení
  • Orientace v technologické dokumentaci
Benefity
  • HPP na dobu neurčitou
  • Možnost flexibilní pracovní doby
  • Stravenkový příspěvek
  • Pravidelné občerstevní na pracovišti
  • Firemní akce