TECHNOLOG

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
7-10-395294-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do výrobní firmy jen 25 minut cesty z centra Českých Budějovic hledáme TECHNOLOGA!

A ne nejedná se o Krumlov, ani Kaplici :)

Čekat Vás bude zajištění technologického zpracování zakázek.

Budete kontrolovat technické postupy a podílet se na jejich zlepšování.

Nemine Vás vyhodnocování zlepšovacích návrhů ve výrobě.

Samořejmě budete v denním styku s kolegy z ostatních oddělení.

Pošlete nám svůj životopis nebo si o více informací zavolejte na číslo 724 404 390.

Požadavky

SŠ (technické) vzdělání

Zkušenosti nebo vzdělání v oboru polygrafie

Uživatelská znalost PC

Samostatnost, proaktivnost

Benefity

Roční odměny

Příspěvek na sport, kulturu a volný čas

Příspěvek na životní nebo penzijní pojištění

Flexxi Pass Card

Příspěvek na dopravu

Dovolená 5 týdnů

Příspěvek na léčebné pobyty