Technik/Seřizovač - 2 směny

Plný úvazek
Mzda
34 000 - 36 000 Kč
Referenční číslo
109-10-403860-5
Popis pozice

Hledáme seřizovače/technika, který se bude starat o kontrolu a údržbu strojů.

Čeká na Vás:

  • Kontrola úrovně kvality produktů na svěřených výrobních linkách (spolupráce s oddělením kvality)
  • Řešení příčin poruch strojů
  • Provádění preventivní kontroly, údržbu a opravy strojů
  • Zajištění plynulosti chodu svěřené linky
  • Nastavování parametrů nových strojů a zařízení
Požadavky
  • SOU, SŠ technického oboru výhodou
  • Praxe v údržbě či zkušenost s opravou strojů velkou výhodou
  • Schopnost vyřešit vzniklý problém
  • Odpovědnost
  • Ochota pracovat na 2 směny
  • Vyhláška 50 (výhodou nikoliv podmínkou)
Benefity
  • stravenky nebo stravování zdarma
  • možnost dalšího odborného vzdělávání a osobního rozvoje
  • bonusová dovolená dle odpracovaných let
  • roční odměny dle plnění výsledku - hospodaření a věrnostní prémie