TECHNIK/ČKA KVALITY | 35 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
35 000 Kč
Referenční číslo
16-10-399269-7
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do našeho závodu na jih od Brna hledáme technika nebo techničku kvality, který/á nám pomůže s projekty, které plánujeme a uskutečňujeme.

Co bude náplní práce:

  • spolupráce s projektovými vedoucími na aktuálních projektech
  • řešení dodavatelských a zákaznických reklamací
  • pravidelné ověřování stavu přípravy, plnění požadavků na kvalitu a koordinace řízení
  • spolupráce na předání a uvolňování produktů a procesu k sériové výrobě
  • zpracování kontrolních plánů
  • první vzorkování, spolupráce a podpora při vystavení zprávy o prvních vzorcích
  • sledování stavu sériové výroby
  • blokování a uvolňování výrobků a procesů, analýza neshod v projektové fázi
  • návrh a plánování opatření a následná implementace
  • spolupráce na auditech a Lean projektech
Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • zkušenost na obdobné pozici
  • znalost nástrojů kvality (PPAP, 8D, PDCA cyklus, APQP, SPC, ISO 14001, VDA, IATF apod.)
  • znalost čtení výkresové dokumentace
  • základní znalost metrologie
  • ŘP sk. B
Benefity
  • bonusy/prémie navíc ke mzdě
  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní doba
  • Cafeterie
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • závodní stravování
  • vzdělávací kurzy