Technik zákaznické kvality

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
9-18-382693
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáte uplatnění v oddělení kvality? Měla by být Vaše práce více orientovaná směrem k zákazníkovi? Domluvíte se anglickým jazykem?

Pak máme novou pracovní pozici, která by Vás mohla zajímat!

Jaké činnosti můžete jako Technik zákaznické kvality očekávat?

  • Podporu PPAP dokumentace zákazníka ve fázi předsérie a 0 série
  • Řízení reklamací v souladu s 8D metodikou
  • Řízení stanovené dokumentace projektu / P-FMEA, PKŘ, KP, RK / a její ukládání
  • Provádění procesních a výrobkových auditů
Požadavky
  • Zkušenost alespoň 3 roky na obdobné pozici v automotive
  • Aktivní znalost anglického jazyka
  • Znalost systému řízení kvality dle TS16949
  • Zkušenost s řízením systémové dokumentace
  • Zkušenost s prováděním procesních a výrobkových auditů dle VDA 6.3
  • Zkušenost s MSA, 8D report, pareto, 5 Why, Ishikawa
  • Zkušenost s uvolňováním výrobků PPAP
Benefity
  • 13. plat
  • 20 dní dovolené
  • 5 dní sick days
  • Příspěvek na dopravu (2,80 Kč/km dle reálně ujetých kilometrů)
  • Příspěvek na závodní stravování (hlavní jídlo za 33,-Kč)
  • Multisport karta
  • Příspěvek 50% na školkovné do nedalekého mateřského centra DRAK
  • Venkovní posilovna