TECHNIK VÝROBY (chladírenství), 1 směna, ČB

Plný úvazek
Mzda
28 000 - 30 000 Kč
Referenční číslo
7-18-367972
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jste zkušený chlaďař a práce v oboru Vás baví? Nebo se chcete něco nového přiučit? Ozvěte se nám, hledáme TECHNIKA VÝROBY pro výrobní společnost zabývající se chladírenstvím. Vše potřebné naučíme, stačí chtít.

A co Vás budeme vlastně učit? Půjde především o:

  • montáž a kompletaci sestav
  • práci s technickou dokumentací

Podle zájmu a šikovnosti budete mít možnost výjezdů na montáže k zákazníkům po ČR, případně i do zahraničí.

Požadavky

min. SOU technické vzdělání

technické myšlení

manuální zručnost

ŘP sk.B, aktivní řidič

zkušenosti z oblasti chladírenství velkou výhodou

znalost cizího jazyka výhodou (možnost účasti na zahraničních montážích)

Benefity

Bonusy

Dotované stravování

Cafeterie