TECHNIK VSTŘIKOVÁNÍ

Referenční číslo
4-10-368104
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte praxi v oblasti vstřikování plastů? Hledáte změnu, či nové uplatnění?

Pak je tady šance právě pro Vás, protože hledáme vhodné kandidáty na pozici TECHNIKA VSTŘIKOVÁNÍ!

Náplň práce:

  • oblsuha vstřikovacích strojů
  • zkoušení forem - vzorování
  • optimalizace výrobních procesů
  • tvorba technologických postupů, vypracování výrobní dokumentace (pracovní postup, nastavovací předpis)
  • spolupráce při korekcích a opravách vstřikovacích forem.
  • podpora při opravách a údržbách strojů a vstřikovacích forem
  • spolupráce s oddělením vstřikování plastů na ostatních pobočkách
  • schvalování změny výrobků a procesů
  • zpracování způsobilosti strojů a procesů
  • spolupráce na nových projektech
  • stanovení nápravných opatření při řešení neshod výrobků a procesů
Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru – technologie
  • znalost zpracování plastů
  • zkušenosti s údržbou a opravami forem (broušení, leštění, vyvařování..atd.)
  • technické znalosti, čtení technické dokumentace
  • znalost AJ nebo ŠJ
  • organizační a komunikační schopnosti
  • aktivní řidič, ŘP skupiny B
Benefity
  • flexibilní pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky v hodnotě 100 Kč
  • jazykové kurzy