TECHNIK | VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY | AŽ 45 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
32 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
19-10-406665-1
Popis pozice

Jste absolventem nebo již zkušeným technikem v elektrotechnice? Máte elektrotechnické vzdělání?

Tak neváhejte a ozvěte se nám! Staňte se TECHNIKEM v lukrativní společnosti!

Jako MONTÁŽNÍ TECHNIK SLABOPROUD bude Vaší náplní práce:

  • montáže a instalace elektronických systémů u zákazníků
  • montáže s denními návraty
  • spolupráce se servisními techniky a dalšími kolegy
Požadavky
  • min. SOU elektrotechnického zaměření
  • vyhláška č. 50 min. § 6
  • výhodou znalost zabezpečovacích systémů, požární signalizace, dohledových videosystémů nebo strukturované kabeláže
  • ŘP. B, aktivní řidič
  • MS Office
  • časová flexibilita
  • pozitivní přístup k řešení problémů a trpělivost při jednání s lidmi
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • prémie/odměny
  • Multisport karta
  • stabilní a rozrůstající se společnost
  • vzdělávací kurzy a školení