TECHNIK ÚDRŽBY - Tachovsko

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
9-10-352159
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Odpovědnost za správu budov - koordinace činností v dané oblasti s elektrikáři / zámečníky

  • Oblast BOZP a PO je zajišťována ve spolupráci s externím technikem BOZP a PO
  • Zodpovědnost za audity a řízení dle ISO 50001 a dle ISO 14001 (zodpovědnost za zavedený systém odpadového hospodářství a podnikové ekologie, hospodaření e energiemi) ve spolupráci s externím ekologem
  • Odpovědnost za přípravu podkladů a zajištění auditů systému EMS (interních i externích)
  • Účast na kontrolách a inspekcích v oblasti BOZP a PO
Požadavky
  • SŠ vzdělání technikcého směru
  • Předchozí praxe na pozicích v údržbě/EHS/technologii
  • Angličtina na komunikativní úrovni (min. B1)
Benefity
  • týden dovolené navíc
  • kafeterie 12 000 Kč ročně dle odpracované doby (výplata červen a prosinec)
  • bonus za docházku 2 000 Kč
  • bonus za produktivitu a kvalitu 0 – 3 500 Kč
  • stravenky 100 Kč/den
  • příspěvky na životní pojištění/penzijní připojištění 800 Kč/měsíc po zkušební době
  • prémie za pracovní výročí každé 2 roky
  • skupinové kurzy angličtiny 3 – 5 osob (v pracovní době, hrazené !