TECHNIK ÚDRŽBY / PLC STROJE

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 50 000 Kč
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
9-10-399002-2
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Vaše pracovní úkoly budou zahrnovat:

  • Provozovat, udržovat a nastavovat průmyslové roboty a PLC systémy v rámci výrobního procesu
  • Provést plánované údržby a diagnostikovat problémy při poruchách
  • Spolupracovat s týmem inženýrů a techniků, aby se zajistilo efektivní fungování zařízení a minimalizovaly se výrobní výpadky
  • Dodržovat bezpečnostní standardy a postupy
  • Spolupracovat na zavádění nových výrobních technologií
Požadavky
  • min. SOU se zaměřením na elektro či mechatroniku, strojírenství
  • Znalost PLC programování, CNC, automatizace
  • Znalost oblastí robotiky, senzoriky
  • AJ min. mírně pokročilý
  • ŘP. B
Benefity
  • Bonusy/prémie
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění * Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy školení
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Firemní akce
  • Příspěvek na dojíždění