TECHNIK ÚDRŽBY | MECHANIK | ČISTÁ VÝROBA |

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 45 000 Kč
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
113-10-405021-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Tady na vás čeká nová práce v moderní společnosti s čistým pracovním prostředím a navíc s příjemným kolektivem! Vidíte se jako technický profil a práce na směny se nabojíte? Toužíte po změně? Jednu bychom tu pro Vás měli!

Co Vás na pozici mechanik údržby nemine?

  • identifikace problémů a návrh řešení
  • spolupráce na nových projektech
  • účast při odstávkách na výrobním zařízení
  • participace na projektech
  • průběžné zlepšování kvality ve výrobě
  • dodržování postupů a cílů BOZP, PO, ISO a TS

Určitě Vás v tom nenecháme plavat a veškerou údržbu strojního zařízení (preventivní, rutinní, prediktivní..) přeberete do svých otěžích po důkladném zaškolení.

Požadavky

Moc rádi se seznámíme s Vaším životopisem, obvzláště pak, jestli Vám v krvi kolují tyto zkušenosti:

  • praxe na obdobné pozici 2 roky
  • čtení technické dokumentace
  • vzdělání technického zaměření
  • aktivní přístup k řešení problémů
  • řidičský průkaz sk. B
  • ochotu pracovat na směny (nepřetržitý provoz)
Benefity
  • motivující mzdové ohodnocení
  • příspěvek na dopravu ve výši 2 000,- Kč/měsíčně
  • půlroční bonusy
  • navýšené příplatky za noční a víkendové směny na 20%
  • příspěvek na stravování (180 Kč/240 Kč/ směna) nebo dotované jídlo
  • příspěvek na penzijní připojištění (3% ze základní hrubé mzdy)
  • 5 týdnů dovolené navíc
  • možnost profesního rozvoje
  • moderní a čisté pracovní prostředí s příjemným kolektivem lidí