TECHNIK ÚDRŽBY | JIHLAVA

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 40 000 Kč
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
6-10-398665-5
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do naší firmy v Jihlavě hledáme zkušeného TECHNIKA ÚDRŽBY na 1 směnu, který má za sebou alespoň dva roky na podobné pozici, nebojí se převzít odpovědnost za práci a má vyhlášku 50.

Jsi to ty?

Tvm úkolem bude:

  • zaškolování seřizovačů při rozběhu nových výrob
  • zajišťování interní a externí opravy a dodávky náhradních dílů
  • plánování oprav nástrojů
  • zpracování plánu údržby zařízení a pomoc při jeho kontrole
  • zodpovědnost za stav strojového parku
  • sledování dodržování harmonogramu oprav a mazání strojů a zařízení
  • spolupráce na inventarizaci hospodářských prostředků
  • vedení evidenci objednaných oprav, náhradních dílů a materiálů určených k opravám
  • zodpovědnost za stav zásob strategických náhradních dílů
Požadavky
  • dosažené vzdělání ÚSO / SŠ
  • praxe min. 2 roky
  • vyhl. elektro 50/78Sb. výhodou
  • znalost hydrauliky a pneumatiky výhodou
  • ŘP sk. B
  • manuální zručnost
  • umět si stanovit priority a dokázat myslet dopředu
Benefity
  • 13. plat
  • Dovolená 5 týdnů
  • Příspěvek na dovolenou
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Závodní stravování a občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas