Technik údržby

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 40 000 Kč
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
113-10-406255-1
Popis pozice
  • diagnostika PLC Siemens, diagnostika servopohonů a jiných řídících systémů
  • čtení výkresové dokumentace elektro
  • servis, opravy a řízení robotů ABB (možnost zaškolení)
  • tvorba analýz poruch
  • nouzové střídání směn v případě nutnosti
  • evidence provedených úkonů
  • služební cesty vnitrostátní i zahraniční
  • spolupráce s nákupem (identifikace dílů) na vytváření skladu náhradních dílů
  • účast na zlepšovacích procesech
Požadavky
  • vzdělání elektrotechnického směru
  • praxe v elektroúdržbě výrobní společnosti
  • znalost principů řídicích systémů
  • orientace v dokumentaci strojů
  • ochota pracovat ve směnném provozu (8čky)
  • ochota cestovat
  • znalost anglického jazyka výhodou
Benefity
  • 13. plat,
  • Plně dotované stravné,
  • 25 dní dovolené,
  • Firemní akce,
  • Kafeterie,
  • Možnost napracovat si hodiny (na některých pozicích)
  • Pružná pracovní doba (na některých pozicích)
  • Příspěvek na dopravu (na některých pozicích)
  • Životní pojištění/Penzijní připojištění (na některých pozicích)
  • Odborné a jazykové kurzy
  • Ovocné středy